Ясне небо

Миколаїв

• 8 вересня , 2024 вересня

• Миколаїв • 17.2° Ясне небо

Первомайський спортсмен Струкуленко здобув срібло Абсолютного Чемпіонату України з карате

Абсолютний Чемпіонат України серед чоловіків та жінок та  Всеукраїнський турнір «Абсолютний чемпіон» серед дітей, юнаків та юніорівАбсолютний Чемпіонат України серед чоловіків та жінок та Всеукраїнський турнір «Абсолютний чемпіон» серед дітей, юнаків та юніорів

Спортсмен з кіокушин карате з Миколаївщини Станіслав Струкуленко зовоював срібло Абсолютного Чемпіонату України серед чоловіків.

Про це повідомили у первомайській Федерації Кіокушин Карате.

Абсолютний Чемпіонат України серед чоловіків та жінок та  Всеукраїнський турнір «Абсолютний чемпіон» серед дітей, юнаків та юніорів  проходив у Києві 6-7 липня.

На змаганнях Миколаївщину представляли 23 спортсмени. У загальному заліку команда здобула 11 перших, 8 других та 1 третє місце.

Крім того,  Станіслав Струкуленко здобув у поєдинку срібло Абсолютного Чемпіонату України серед чоловіків.

• Вовк Кирило (третє місце)

Нагадаємо, що у квітні у Дніпрі відбувся Чемпіонат України з кіокушин карате. Команда миколаївських та первомайських спортсменів посіла друге місце, виборовши 14 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей.

Також нагадаємо, що 18-19 травня, у Варні (Болгарія) пройшов 37-й відкритий Чемпіонат Європи з кіокушин карате. Миколаївські спортсмени вибороли 6 нагород, половина з яких — золото.