Депутат з Закарпаття отримав довічне ув'язнення за теракт в сільраді
  • понеділок

    13 квітня, 2026

  • 9.8°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 13 квітня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 9.8° Мінлива хмарність

На Закарпатті депутат, який підірвав гранати під час сесії, отримав довічне ув’язнення

Сергі Батрін. Фото з TelegramСергій Батрін. Фото з Telegram

Довічне ув’язнення  отримав депутат Керецьківської сільської ради на Закарпатті Сергія Батріна, який підірвав гранати у будівлі сільради у грудні минулого року.

Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України

Нагадаємо, що подія сталася 15 грудня 2023 року. Депутат Сергій Батрін у сесійній залі сільради підірвав три бойові осколкові гранати РГД-5 та Ф-1. Тоді постраждали 26 громадян, двоє з них згодом померли від тяжких поранень. Один із чоловіків помер наступного дня після теракту, а другий — через місяць.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

В СБУ зазначають, що депутат заздалегідь підготувався до злочину. Спочатку він задіяв свої зв'язки у кримінальних колах, щоб придбати бойові гранати, а потім сховав їх у себе вдома.

У день засідання сільради депутат приніс бойові гранати. Він дістав їх з кишень куртки та кинув на підлогу кімнати, де перебував майже повний склад депутатського корпусу сільради.

Суд визнав його винним за двома статтями Кримінального кодексу України: частиною 3 статті 258 (терористичний акт, що призвів до загибелі людей); частиною 1 статті 263 (носіння, зберігання, придбання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Нагадаємо, що жителя Мостівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району засудили до 10 років тюрми. Засуджений кинув гранату в пасинка та його друга. 

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems