У WhatsApp з’явилися «Спільноти» — тепер можна об’єднати кілька чатів
  • пʼятниця

    30 січня, 2026

  • Легкий дощ

    Миколаїв

  • 30 січня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • Легкий дощ

У WhatsApp з’явилися «Спільноти» — тепер можна об’єднати кілька чатів

У месенджері WhatsApp з’явилася нова функція «Спільноти» (Communities).

Про це повідомляється у блозі WhatsApp.

Функцію почали запускати по всьому світу — протягом кількох місяців вона стане доступною всім користувачам.

У «Спільноті» можна об’єднувати кілька групових чатів та надіслати повідомлення всім учасникам одразу. Ця функція буде корисна для організацій, клубів, шкіл та інших приватних груп.

Щоб створити «Спільноту», потрібно обрати вкладку «Нова спільнота»: в Android вона знаходиться над списком чатів, а в iOS — в нижньому меню, поряд з кнопкою «чати».

Крім того, WhatsApp додав можливість проводити опитування в чатах, створювати групи з кількістю учасників до 1 024 користувачів та проводити групові відеодзвінки на 32 людини.

Нагадаємо, розробники Twitter працюють над інструментом, який дозволить авторам відео стягувати з користувачів плату за доступ. Частину коштів забиратиме соцмережа.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems