Понад 400 будинків у Харкові неможливо відновити, — мер
  • четвер

    5 березня, 2026

  • 4.4°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 5 березня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 4.4° Ясне небо

Понад 400 будинків у Харкові неможливо відновити, — мер

У Харкові продовжується відновлення об'єктів цивільної інфраструктури, зокрема й житлових будинків. Проте понад 400 із таких вже неможливо відбудувати.

Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов в ефірі телемарафону.

Він також додав, що у місті вже почали відновлювати деякі об'єкти, пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Ми вже розпочали відновлення деяких об'єктів, тих, які можна відновити, відбудувати. У планах - 67 таких об'єктів, які ми можемо поновити до завершення війни, - сказав Терехов.

Терехов заявив, що понад 400 будинків визнані такими, що не підлягають відновленню. Ті харків'яни, які поїхали, можуть дізнатися про стан будинку та його перспективу за допомогою спеціального чат-бота.

Терехов заявив, що у гуртожитках є місця для людей, які втратили житло. За його словами, таких у Харкові понад 150 тисяч.

— Вони зможуть там жити доти, доки не буде відновлено їхнє житло або збудовано нове, — заявив мер.

У ніч на четвер, 15 вересня, війська РФ завдали ракетного удару по Харкову.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems