Підписники «Миколаївського Ванька» за 8 годин задонатили понад ₴4,5 млн для 79-ї бригади
  • субота

    27 грудня, 2025

  • 0.6°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 27 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 0.6° Похмуро

Підписники «Миколаївського Ванька» за 8 годин задонатили понад ₴4,5 млн для 79-ї бригади

У вівторок, 13 грудня, підписники телеграм-каналу «Миколаївський Ваньок» за 8 годин 13 хвилин закрили збір на автівки для 79-ї десантно-штурмової бригади у сумі 4 мільйони 580 тисяч гривень.

Про це повідомив автор телеграм-каналу.

Гроші збирали на 12 транспортних засобів для славетної 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, яка весь цей час в самому «пеклі» боронить схід нашої країни.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Ці автівки збережуть життя та наблизять перемогу, тож, хлопці просили допомогти саме з таким транспортом, який є найєфективніший в даний час для виконання бойових завдань.

Отже, планується купити: 5 пікапів  та позашляховиків з додатковим комплектом зимової гуми – 1 мільйон 432 тисячі 500 гривень; 2 вантажівки + комплекти  гуми  — 1 мільйон 653 тисячі гривень; 5 мікроавтобусів  з додатковими комплектами зимової гуми — 1 мільйон 494 тисячі 500 гривень.

«Я, чесно, не знаю, чи отримувала 79 таку допомогу під час війни, причому настільки швидко, але якщо так, то нехай мене поправлять звичайно», — написав «Миколаївський Ваньок», подякувавши всім, хто задонатив кошти.

Нагадаємо, раніше телеграм-канал «Миколаївський Ваньок» за менш ніж п'ять годин зібрав 5 мільйонів 600 тисяч гривень на пікапи та вантажівки для українських захисників на південному фронті.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems