Британська розвідка оцінила втрати російських окупантів в Україні
  • пʼятниця

    24 липня, 2026

  • 21.9°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 24 липня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • 21.9° Мінлива хмарність

Британська розвідка оцінила втрати російських окупантів в Україні

Британська розвідка припускає, що з початку повномасштабної війни Росії проти України російська армія та група Вагнера могли втратити до 200 тисяч осіб, з яких до 60 тисяч убитими.

Про це йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про війну в Україні.

— Сили Міноборони РФ і ПВК скоріш за все втратили 175-200 тисяч осіб з початку вторгнення в Україну, що ймовірно включає близько 40-60 тисяч вбитими, — зазначають у ньому.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Втрати почали суттєво зростати після вересня 2022 року, відколи Кремль оголосив «часткову мобілізацію».

У британській розвідці зазначають, що за сучасними стандартами ведення війни у російських сил дуже високий показник загиблих, якщо брати співвідношення між пораненими, які після того вижили і які померли. Це пов’язують з низьким рівнем медичної підготовки та забезпечення у більшості підрозділів. Найбільшу частку втрат серед особового складу спричиняє артилерія.

— Сили ПВК Вагнера залучали велику кількість завербованих в’язнів. Серед них втрати можуть складати до 50% складу, — зазначають в огляді.

Нагадаємо, що захисникам вдалося перехопити ворожий беспілотник. Зняті з нього файли показали, що ціллю росіян був ще один олійний термінал в Миколаєві.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems