До України прибув перший потяг з міжнародними посилками
  • субота

    27 грудня, 2025

  • 1.6°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 27 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 1.6° Мінлива хмарність

До України прибув перший потяг з міжнародними посилками

У першій тестовій доставці в Україну залізницею прибули три вагони із майже 80 тисячами посилок клієнтів з міжнародними посилками.

В пресслужбі «Укрпошти» повідомили, що посилки вже роз’їжаються до одержувачів.

Зазначається, що «Укрпошта» та Національна пошта Естонії Omniva у співпраці зі словацькою компанією Interport та Укрзалізниця впроваджують нове логістичне рішення для доставки імпортної міжнародної пошти в Україну.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

«Вперше з 2002 року ми прийняли міжнародну пошту через транспортування вантажними залізничними вагонами. Це стало можливим завдяки Укрзалізниці та пошті Естонії, яка є нашим ключовим транзитним партнером у доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів», — йдеться в повідомленні.

В «Укрпошті» зазначили, що тепер блокади на кордонах із Польщею та Словаччиною і значні черги на відкритих автомобільних пунктах пропуску не впливатимуть на доставку міжнародних замовлень. На відміну від автомобільних шляхів, залізницею посилки долають кордон за добу.

«Нове транспортне рішення дозволить компаніям не залежати від ситуації на кордоні та доставляти будь-які обсяги посилок клієнтів Укрпошти», — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що внаслідок блокади чотирьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні експорт товарів знизився на 40%, а державний бюджет України втратив 9,3 мільярдів гривень через недонадходження митних платежів.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems