У поліції Миколаївської області працюватимуть 87 випускників-правоохоронців
  • субота

    27 грудня, 2025

  • 0.2°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 27 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 0.2° Мінлива хмарність

Поліцію Миколаївщини підсилять 87 курсантів-випускників

Курсанти поліції. Фото: поліції МиколаївщиниКурсанти поліції. Фото: поліції Миколаївщини

До лав поліцейських Миколаївщини доєднаються 87 курсантів-випускників вищих навчальних закладів системи МВС України.

Про це повідомили у поліції Миколаївської області.

Майбутні оперативники, слідчі та працівники підрозділів превентивної діяльності проходитимуть двомісячне стажування у підрозділах поліції області.

У понеділок, 22 січня, начальник обласного главку поліції Сергій Махно зустрівся із курсантами та розповів про пріоритетні напрямки роботи правоохоронного відомства.

Курсанти поліції. Фото: поліції МиколаївщиниКурсанти поліції. Фото: поліції Миколаївщини
Курсанти поліції. Фото: поліції МиколаївщиниКурсанти поліції. Фото: поліції Миколаївщини

Нагадаємо, що з кінця січня 2024 року в навчальних закладах Миколаївської області запустять пілотний проект «Офіцери шкільної безпеки». Поліцейські мають не пропускати сторонніх осіб та стежити, щоб ніхто не проніс небезпечні предмети. Для цього додатково встановлять аркові металодетектори.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems