• Миколаїв • 13.8° Ясне небо

У Миколаєві відбувся шаховий турнір «Winter Mykolaiv 2023»

Минулих вихідних у Миколаєві відбувся рапід-турнір «Winter Mykolaiv 2023».

Про це повідомив віцепрезидент Федерації шахів Миколаївської області Дмитро Горощенко.

Змагання проходили за швейцарською системою в 9 турів. Участь у турнірі взяли 33 учасники. Головним суддею був міжнародний арбітр Руслан Хамзин.

У загальному заліку переміг майстер ФІДЕ Владислав Сидорика, друге місце посів кандидат в майстри спорту Артем Берін, третє — майстер спорту Дмитро Горощенко.

Серед ветеранів перемогу виборов Юрій Малярчук, друге місце — Микола Городашин, третє — кандидат в майстри спорту Олександр Петрик.

Серед Юнаків до 12 років здобув перше місце Михайло Волосюк, друге — Павло Узун, третє — Олександр Саготьян.

Серед юнаків до 14 років переміг Єгор Герасимов, на другому місці — Володимир Узун, тертьому — Андрій Волощук.

«Вдячні за солідний призовий фонд Президенту обласної федерації шахів Олександру Мартинюку», — відзначив Дмитро Горощенко.

Нагадаємо, миколаївські спортсмени 18 грудня завоювали сім нагород на Міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу у місті Кишиневі (Молдова).