У Миколаєві планують за кошти дербюджету відремонтувати у наступному році частину пошкодженої системи водопостачання
  • пʼятниця

    30 січня, 2026

  • 5.1°
    Легкий дощ

    Миколаїв

  • 30 січня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • 5.1° Легкий дощ

У Миколаєві планують за кошти дербюджету відремонтувати у наступному році частину пошкодженої системи водопостачання

Із державного бюджету на наступний рік виділять кошти для часткового ремонту водопровідної мережі Миколаєва.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич під час інтерв’ю на телеканалі НІС-ТВ у середу, 21 грудня, повідомляють НикВести.

Він зазначив, що ці кошти будуть направлені в бюджет Миколаївської області, а вже по домовленості вони направлятимуться на ремонт міських труб.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Я гадаю, що про це краще щоб сказав голова ОДА Віталій Кім, тому що він співпрацював і ці гроші будуть йти на область. Ми проговорили механізм співпраці. Ми будемо передавати окремі трубопроводи на ремонт, потім вони будуть відремонтовані передаватися нам на баланс. Це найпростіший та контрольований спосіб використання коштів, — зазначив він.

Також, за словами мера, є певні домовленості по співпраці з благодійною організацією.

— Я думаю, коли ми дійдемо до підписання документу, то Борис Дуденко розповість про це детально, — додав Олександр Сєнкевич.

Зазначимо, що у Миколаєві доведеться замінити усю систему водопостачання через її руйнування солоною водою.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві збільшилася у 20 разів кількість витоків на  водоводі. Причина — сильно пошкоджений через солону воду водовід.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems