Сенат США підтримав вступ Фінляндії та Швеції до НАТО

Вау, дивись, що у нас є для тебе

Підтримай МикВісті та отримай мерч до 17-річчя редакції

Кількість наборів обмежена

Як отримати подарунок
  • пʼятниця

    8 травня, 2026

  • 19.3°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 8 травня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • 19.3° Переважно ясно

Сенат США підтримав вступ Фінляндії та Швеції до НАТО

У Сенаті США 3 серпня переважною більшістю підтримали ратифікацію документів про вступ Фінляндії та Швеції до НАТО.

Про це пишуть Reuters та «Укрінформ».

Сенат проголосував 95 проти 1 за підтримку ратифікації документів про приєднання, перевищивши необхідні дві третини голосів.

— Це історичне голосування надсилає важливий сигнал про стійку двопартійну прихильність США перед НАТО, а також про те, щоб наш Альянс був готовий протистояти викликам сьогоднішнього та завтрашнього дня, — заявив президент США Джо Байден у заяві.

Проти підтримки виступив тільки сенатор-республіканець Джош Гоулі. Він раніше заявив, що США не повинні розширювати зобов’язання щодо безпеки в Європі, адже «найбільшим зовнішнім противником є Китай».

Нагадаємо, на тлі напруженості ситуації з Росією парламент Фінляндії вирішив побудувати на кордоні з цією країною міцніший паркан.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems