У шести закладах освіти Южноукраїнська починаються роботи з облаштування укриттів, через що на два тижні вони переходять на дистанційну форму навчання.
Йдеться про ліцеї №1, №2, №3, №4, а також міжшкільний ресурсний центр і центр дитячої та юнацької творчості, повідомляється на сайті Южноукраїнської громади.
Зазначається, що дистанційне навчання впровадять, починаючи з 24 квітня 2023.
Укриття ліцеїв, зокрема облаштують плиткою, повідомив заступник міського голови Сергій Горностай. Зміна формату навчання відбудеться після завершення ремонтних робіт.
Нагадаємо, раніше на Миколаївщині думали поновити очне навчання. А також, що для переходу на офлайн-навчання Миколаєву не вистачає автобусів для підвозу учнів.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
У шести закладах освіти Южноукраїнська починаються роботи з облаштування укриттів, через що на два тижні вони переходять на дистанційну форму навчання.
Йдеться про ліцеї №1, №2, №3, №4, а також міжшкільний ресурсний центр і центр дитячої та юнацької творчості, повідомляється на сайті Южноукраїнської громади.
Зазначається, що дистанційне навчання впровадять, починаючи з 24 квітня 2023.
Укриття ліцеїв, зокрема облаштують плиткою, повідомив заступник міського голови Сергій Горностай. Зміна формату навчання відбудеться після завершення ремонтних робіт.
Нагадаємо, раніше на Миколаївщині думали поновити очне навчання. А також, що для переходу на офлайн-навчання Миколаєву не вистачає автобусів для підвозу учнів.