Державне підприємство «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» та Первомайська селищна громада отримали нові навантажувачі вантажомісткістю 2,5 тонни.
Спеціалізовану техніку закупило Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS) коштом Посольства Королівства Данія в Україні, повідомили у Миколаївській ОВА.
У середу, 18 жовтня, техніку передали директору ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» Івану Янченку та голові Первомайської селищної громади Максиму Короваю.
Нагадаємо, що у середу, 11 жовтня, ще чотирьом громадам Миколаївської області передали спеціалізований транспорт.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
Державне підприємство «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» та Первомайська селищна громада отримали нові навантажувачі вантажомісткістю 2,5 тонни.
Спеціалізовану техніку закупило Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS) коштом Посольства Королівства Данія в Україні, повідомили у Миколаївській ОВА.
У середу, 18 жовтня, техніку передали директору ДП «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» Івану Янченку та голові Первомайської селищної громади Максиму Короваю.
Нагадаємо, що у середу, 11 жовтня, ще чотирьом громадам Миколаївської області передали спеціалізований транспорт.