Місцевій мешканці Снігурівки заочно повідомили про підозру у публічному вихвалянні збройної агресії РФ проти України під час тимчасової окупації Миколаївської області.
Як повідомили у Баштанській окружній прокуратурі Миколаївської області, 67-річна жінка в інтерв’ю представниці країни-агресора висловлювала підтримку дій російської армії на території України.
За даними слідства, відео з її закликами оприлюднили у Телеграмі представника окупаційної адміністрації Російської Федерації у Снігурівці.
Зазначається, що наразі жінка переховується на території однієї з країн Європи. Їй загрожує позбавлення волі до трьох років.
Примітка: відповідно до частини 1 статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо, жительку Первомайська, що на Миколаївщині, підозрюють у виправдовуванні та вихвалянні збройної агресії РФ проти України в російській соціальній мережі «Одноклассники». Їй загрожує від трьох до восьми років ув'язнення.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
Місцевій мешканці Снігурівки заочно повідомили про підозру у публічному вихвалянні збройної агресії РФ проти України під час тимчасової окупації Миколаївської області.
Як повідомили у Баштанській окружній прокуратурі Миколаївської області, 67-річна жінка в інтерв’ю представниці країни-агресора висловлювала підтримку дій російської армії на території України.
За даними слідства, відео з її закликами оприлюднили у Телеграмі представника окупаційної адміністрації Російської Федерації у Снігурівці.
Зазначається, що наразі жінка переховується на території однієї з країн Європи. Їй загрожує позбавлення волі до трьох років.
Примітка: відповідно до частини 1 статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо, жительку Первомайська, що на Миколаївщині, підозрюють у виправдовуванні та вихвалянні збройної агресії РФ проти України в російській соціальній мережі «Одноклассники». Їй загрожує від трьох до восьми років ув'язнення.