Армія РФ продовжує вивозити зерно з тимчасово окупованих територій, — Генштаб
  • четвер

    26 лютого, 2026

  • 1.2°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 26 лютого , 2026 четвер

  • Миколаїв • 1.2° Похмуро

Армія РФ продовжує вивозити зерно з тимчасово окупованих територій, — Генштаб

Російська армія продовжує красти та вивозити український урожай з тимчасово захоплених територій.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Зазначається, що російська армія вивозить зернові через порти тимчасово окупованого Криму. 

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Відомо, що 4 листопада на території Феодосійського торгового морського порту завантажилося зерном суховантажне судно. Того ж дня окупанти загнали ще понад 100 вантажних вагонів із зерном на залізничну станцію Феодосія.

Крім того, у тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області російські окупанти збирають інформацію про загиблих українців, у власності яких є нерухоме майно. 

Роблять це для фіктивного переоформлення документів на право власності на їхнє житло, щоб вкрасти його і перепродати. 

Також у такому краденому житлі розміщуються російські загарбники, зазначили в Генштабі.

Нагадаємо, що на тимчасово окупованій території Херсонської області росіяни здійснюють мінування об'єктів критичної інфраструктури.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems