Миколаївщина увійшла до п'ятірки областей, які подали найбільше проєктів у систему DREAM
-
- Юлія Бойченко
-
•
-
12:26, 09 лютого, 2025
У систему DREAM додали 537 проєктів з відбудови Миколаївської області на загальну суму 39,7 мільярда гривень.
Такі дані опубліковані станом на 9 лютого в цифровій системі DREAM, пишуть «МикВісті».
До трійки за кількістю поданих проєктів у системі потрапили Київська область — 1663 проєкти (176 мільярдів гривень), Харківська область — 976 проєктів (55 мільярдів гривень) та Дніпропетровська область — 651 проєкт (52,6 мільярда гривень).
Миколаївська область опинилася на четвертому місці — 537 проєктів (39,7 мільярда гривень), а за нею Чернігівська область — 529 проєктів (24,9 мільярда гривень).

Найбільше проєктів з відновленням Миколаївської області подали у Миколаєві — 271. На їх реалізацію потрібно 18,8 мільярда гривень, а наразі є лише 2,5 мільярда гривень.
Крім того, в державну цифрову екосистему також вносяться проєкти з відбудови в Очаківській, Куцурубській, Чорноморській, Коблівській, Нечаянській, Снігурівській, Широківській, Воскресенській, Березнегуватській, Баштанській, Новобузькій, Новоодеській, Вознесенській та Мигіївській громадах.

Що відомо про DREAM?
У березні 2024 року команда проєктного офісу DREAM презентувала громадам Миколаївської області цифрові інструменти. 16 громад Миколаївщини вже мають власні профілі в DREAM. Загалом з екосистемою DREAM вже працюють 815 органів управління (громад, обласних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади).
В проєктному офісі DREAM пояснили, що екосистема — це інструмент, який дозволяє громадам залучати інвестиції для відновлення зруйнованої інфраструктури, а інвесторам — прозоро відстежувати проходження своїх коштів і їх ефективне використання.
Які проєкти опублікувала влада Очакова у DREAM?
Наразі влада Очакова розраховує знайти через державну систему DREAM фінансування декількох проєктів у місті. Це будівництво туристично-інформаційного центру, на який потрібно 4 мільйони гривень.
Ще міська влада планує збудувати реабілітаційний центр для ветеранів та інвалідів війни. Вартість будівництва наразі оцінюють в 190 мільйонів гривень, а тривалість робіт — 4 роки.
Водночас через систему DREAM шукають донора, який профінансує відбудову зруйнованого російським обстрілом палацу культури Очакова — на це потрібно 10 мільйонів гривень.
Останні новини про: Відбудова